Zemnieku saimniecība „Sidrabi” atrodas Kokneses novada Kokneses pagastā, gleznainā vietā Daugavas krastā. Saimniecībā vairākus gadus popularizēja biodinamisko lauksaimniecību, kur izmanto speciāli sagatavotus dabas materiālus augsnes uzlabošanai. Saimniecība cenšas saglabāt augu dažādību un ziedošus augus, smilgas, kas spēj ilgstoši piesaistīt cilvēkus ar savu dabisko skaistumu un bagātību.
Tā ir viena no bioloģiskajām saimniecībām, kas kopš 1998. gada audzē kaņepes sēklu ieguvei. Kaņepju staku saimniecībā oficiāli sāka ražot 2005. gadā, kad tika reģistrēta ražotne. Saimniecības īpašniecei šis produkts ir ļoti iecienīts. Sākotnēji ar kaņepju staku tika cienāti draugi un radi un atsauksmes par produktu bijušas ļoti labas. Tā radās ideja par kaņepju audzēšanu un kaņepju staka piedāvāšanu tirdzniecībai.
Kaņepju audzēšana z/s „Sidrabi” prasa lielu roku darbu, īpaši novākšanas un kulšanas laikā, līdz ar to esošo platību nav plānots palielināt. Iegūtās sēklas saimniecībā tiek attiecīgi sagatavotas, pārstrādātas un safasētas. Iegūto produkciju saimniecība realizē bioloģisko produktu veikalos Rīgā.
Z/S „ Sidrabi” Pārtikas kvalitātes shēmā piedalās kā atzīts pārstrādes uzņēmums, kur gala produkts ir kaņepju staks un kaņepju drupatas.
Saimniecība ir saņēmusi Pārtikas kvalitātes shēmas atbalstu divas reizes. Šis atbalsts ir saimniecībai ļoti nozīmīgs. Esošās ražotnes izveidošanai ir piesaistīti kredītlīdzekļi, jo 2005. gadā valsts atbalsta maksimālā summa attiecināmām izmaksām pārstrādes uzņēmuma izveidošanai bioloģiskajā lauksaimniecībā bija tikai 10 000 latu ar 50% atbalsta likmi, taču ēkas sakārtošanai ir iztērēts krietni vairāk. Saņemtais atbalsts ir stimuls turpināt ražošanu un iegādāties jaunas iekārtas un aprīkojumus, kuru summas nav tik lielas. Katru gadu saimniecībā tiek nedaudz atvieglots roku darbs tieši produkcijas pārstrādē, kas ļauj saglabāt nemainīgu cenu produktam kopš 2005. gada.
Šo atbalstu saimniecības īpašniece Ineta Sproģe uztver arī kā zināmu kompensāciju, lai arī tas tā nav domāts, par to, ka nesaņem VPM un maksājumus par bioloģisko lauksaimniecību par platībām, kur tiek sētas kaņepes. ES atbalstu nevar saņemt, jo audzē kaņepes tikai no savām sēklām, kas ir mantotas no iepriekšējās paaudzes un pagaidām uzskata, ka vislabāk atbilst kaņepju staka ražošanai un ir piemērotākas mūsu klimatiskajiem apstākļiem. Kā arī tas ir morāls gandarījums par iepriekš darīto bioloģiskās lauksaimniecības attīstībā Kokneses pagastā.